Zip Perde Sakarya

Zip Perde Sakarya

Güneş, Rüzgar, Yağmur, Isı yalıtımı, Sinek (haşere), Görüntü teması vb. etkenlerden korunma amaçlı tasarlanmış olan Erc zip perde sistemi, aynı zamanda enerji tasarrufuna somut anlamda katkı sağlamaktadır. Bu ihtiyaçların doğduğu ticari işletmeler, konutlar, Alışveriş merkezleri ve vb. alanlarda günümüz ihtiyaçlarını daha akılcı ve estetik çözümler ile karşılayan yeni bir uygulama sistemidir.
Bilinen; Panjur, Tente,Jaluzi, Stor perde, Sineklik, vb. Uygulamaların biri veya birkaçı ile karşılanan bu ihtiyaçlar. Artık sadece Erc zip perde ile karşılanması mümkündür.
Önceliği güneş ve rüzgar kontrolü sağlamak olan Erc zip perde sistemi diğer tüm özelliklerin yanında, Özel kumaş yapısı sayesinde, İç mekandan dış mekanı rahatça izleyebilir seyir sunar ve Dış mekandan iç mekana karartma yaparak görsel teması engeller.
Zengin kumaş alternatifi ile sunabileceğimiz diğer tüm özelliklerden faydalanmanın yanı sıra kumaş üzerindeki mikro hava gözenekleri sayesinde temiz hava girişi sağlayabilirsiniz. Güneş, Rüzgar, Yağmur, Isı yalıtımı, Sinek (haşere), Görüntü teması vb. etkenlerden korunma amaçlı tasarlanmış olan Erc zip perde sistemi, aynı zamanda enerji tasarrufuna somut anlamda katkı sağlamaktadır. Bu ihtiyaçların doğduğu ticari işletmeler, konutlar, Alışveriş merkezleri ve vb. alanlarda günümüz ihtiyaçlarını daha akılcı ve estetik çözümler ile karşılayan yeni bir uygulama sistemidir.
Bilinen; Panjur, Tente,Jaluzi, Stor perde, Sineklik, ve benzeri Uygulamaların biri veya birkaçı ile karşılanan bu ihtiyaçlar. Artık sadece Erc zip perde ile karşılanması mümkündür.

Teknik Özellikler

Özel hatlara sahip profil yüzeyi estetik görünümün yanısıra zengin detaylara sahiptir.
Tasarımda yenilikleri barındıran kapaklı geçme yan ray prfil grubunun nitelikleri sayesinde alından gözüken ve paslanan vidalar yoktur.
Kablo kanalı ile gizli kablolama olanağı vardır. İçe saklı kablo kanalı ile dış kısımdan kablo döşemeden gizli kablolama yapılabilir.
Yan ray içerisindeki esnek PVC fitil kumaş esnemesini alır ve maksimum kumaş gerginliği sağlar.
Fermuarlı olma özelliği ile yanlarda açılma olmaz ve kanallı fermuar sistemi rüzgar dayanımını maksimum seviyede sağlar.
Sabitlemek için alından gözükecek vidalamalara gerek duyulmaz.
Yan ray profil gurubu ve Üst profil gurubun’daki kapak profillerini özel tırnak yapısı sayesinde teknik bir müdahale ile söküp-takmak oldukça kolaydır.
Üst Kutunun ön alın profil yüzeyindeki damlalık sayesinde içe dönük suların akışı engellenir.
Çelikten imal edilmiş sarım borusu özel mukavement kanallarına sahiptir.Bu özellik ile geniş mesafe uygulamalarında esneme minumum seviyede kalır.
Kumaş sarım borusu yan adaptörler ile kolayca sök-tak yapılabilir ve teknik bakım ihtiyaçları çok kısa bir sürede gerçekleştirilir.
Kumaş kaynakları FREKANS KAYNAK ile dikişsiz gerçekleştirilir.
Motorlu otomasyon sistemi sayesinde,Kumanda veya buton üzerinde bir tuşa basarak açma kapama kolayca yapılır.
Sistem bileşenleri sayesinde montajı oldukça kolaydır

Zip Perde Sakarya

Güneşten korunmanın en etkili yolu…

Güneşin etkisini % 85-90 arasında kesebilen zipperde,
güneş ışınlarına maruz kalmadan, mekanın tüm alanını kullanmada mükemmel konfor sağlar.

Yağmurlu havalarda keyifli oturum…

Zipperde sistem bileşenleri ve kumaş özelliği Yağmur suyunu dışarı bırakarak
seyir keyfinizi bozmadan mekanı anlık kullanıma sunar.

Zipperde ile rüzgarın gücünü test edin …

Alınan test sonuçları ile sabit olan rüzgar gücü dayanımı, Kumaş ve sistem bileşenleri bir araya geldiğinde rahat bir oturum sizleri bekliyor olacak.

Seyir keyfiniz bozulmasın …

Özel kumaş yapısı sayesinde, İç mekandan rahatça dış mekan izleyebilir.
Dış mekandan iç mekana karartma yaparak görsel teması engelleyebilirsiniz.

Sinek vb. durumlara karşı etkili çözüm …

Bir çok özelliği bir arada sunan zipperde sistemi, Geniş alan uygulamaları sayesinde sinek, haşere, vb. durumlardan etkili bir şekilde korunabilirsiniz.