Katlanır Cam Müşteri Yorumları

 • Cam sistem kurulduğundan beri “benim evimin oda sıcaklık çok büyük bir fark var. Ocak ayı için benim son doğalgaz faturası sadece 108 tl oldu ve gün itibariyle, 29 Şubat, benim termostat ısısı son 18 gün içinde bir kez 30 dereceyi geçmedi. Ben onu takip ediyorum. Faturamda aylık bazda 60-90 tl fark oldu. O süre içinde kombi 30 derecede çalıştı. Ben çok kötü esen rüzgarın etkisinden kurtuldum. Ben termometre daha yüksek sıcaklıklar görmeye başladım. Ben cam sistemini sevdim. Böyle harika bir ürün ve şirket tarafından böyle büyük bir hizmet için çok teşekkür ederim. Kullanan tüm arkadaşlarım tarafından takdir edilmektedir. “

  Hasan CandanSakarya / Sapanca
 • "ERC Cam Sistemi seçkin, kaliteli bir üründür. Keyifli zamanlar geçiriyouz balkonda, hem de bizim apartman değeri önemli ölçüde artmış durumda."

  Erkut Can BaydarKocaeli / Darıca
 • “Biz 30 metre yükseklikte bir apartmanda bir tepenin üzerinde oturmaktayız. 22 m2 balkonumuz var ve yıllardır rüzgar nedeni ile kullanamamaktaydık, Şimdi Erc cam sistemi ile balkonda rahat rahat gazete okuyabiliyor tavla oynayabiliyoruz. Perdeleri güneşte çok işe yarıyor hem hava alırken hem güneşten hemde rüzgardan etkilenmiyoruz. Ayrıca söz verdikleri günde ve söz verdikleri gibi temiz montaj yaptıkları için Teşekkürler Erc Sistem”

  Aytaç BerberoğluKocaeli / Kartepe
 • "Erc personeli cam balkon kurulumu üzerinde çok düzgün ve profesyonel bir iş yaptı. Toz pislik ve herhangi sorun yaşamadık. Sistemin kendisi gerçekten harika. Biz rüzgar yönü ve ne kadar az ya da havada istediğimiz bağlı olarak, açmak istediğiniz tarafı seçebilirsiniz. Çok hoş bir sürpriz balkonda sıcaklık gece bile zaman, dışarıda yaklaşık 8 ° ° 10 daha yüksek olduğunu oldu. Güneş parlıyor, yaklaşık 15 ° daha yüksek sıcaklıklar bulunuyor."

  Metin ÖzerSakarya / Akyazı
 • “Son derece soğuk kışta bizim balkon kapatıldı ve elektrikli soba ile doğalgaz kullanmadan ısınabiliyoruz. Balkonumuzun keyfini çıkartıyoruz. teşekkürler…”

  Cengiz DemircanSakarya / Kırkpınar
 • Bu ürünün içine gitti mühendisliği “” tamamlanması üzerine, bu şehir bina müfettişi, zaten bizim binada birkaç diğer ERC muhafazaları denetlenen kaliteli işçilik hayran ve yüksek düzeyde öven bir noktaya yapılmış olması dikkat çekici bulundu. ” Özellikle kasanın genel görünümünü seviyorum ve gelecekte balkon alanı dışında çok daha fazla kullanmak almak için arıyorum."

  Muharrem Çatalbaş Sakarya / Serdivan
 • "Bir batı / güney köşesinde olmak çok rüzgarlı ve biz balkon keyfini koyamadık. Biz ünitemizde toz ve kir miktarında önemli bir azalma fark ve şimdi orada tüm bizim yemek yemek mümkün olan var. Biz sistemi yüklü önce kış kınamak bizim ilk yıl oldu ve özellikle veranda kapıları ile çok drafty. Biz oturma odasında soğuk azaltmak için denemek için bir elektrikli şömine aldım. Orada Bu kış oturma odasında sıcaklık bir fark oldu. Bizim ısıtma faturaları makul ve biz şömine kullanmak vermedi. Biz sistemi ve personel hem de çok memnunuz. Onlar çok yararlı olmuştur."

  Cemal DalkılıçSakarya / Erenler
 • "Bu inanılmaz bir ürün! Perde Sistemini Biz çok sevdik. İçten teşekkürlerimizi sunarız."

  Cemal – Ayşe AydanSakarya / Beşköprü