Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon
Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon
Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon
Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon
Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon
Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon

Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon

Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon; iki veya daha çok sayıda cam plakanın arasına fabrika şartlarında jaluzi ünitesi ve ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde bir araya getirilmesi ile oluşur. Erc Jaluzi sistemleri, standart kullanılan jaluzilerden farklı olarak kirlenme, temizlik ve bozulma gibi dezavantajlar yaratmadan ömürlük kullanım imkanı sunar. 

Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda perde, stor perde, tül vb. ürünlerin kullanımına gerek kalmadan dışarıdan gelen güneş ışığını Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon sistemini açık, yarı açık veya kapalı konumda kullanarak kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon sistemi içinde jaluzi olan bir yalıtımlı cam ünitesi olduğu için ses ve ısı izolasyonu sağlar, Enerji cam ve Argon gazı kullanılarak izolasyon maksimuma çıkartılabilir ayrıca lamine ve temperli cam kullanılarakta güvenlik maksimuma çıkartılabilir.

Jaluzili Isıcamlı Cam Balkon, önü açık ürün ve renk yelpazesi ile İSO9001 ve TÜV kalite standartları çerçevesinde imalat yaparak müşterilerine kaliteli çözümler üretir.

Erc Jaluzi çift cam arası jaluzi perde sistemleri üreten Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olarak, teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır. Ürün gamımızda Mıknatıslı Sistem Jaluzi Perde, Mil Sistem Jaluzi Perde, Sürme Sistem Jaluzi Perde, Cam Üzeri Butonlu Jaluzi Perde ve Doğrama Üzeri Jaluzi Perde mevcuttur. Bu ürünlerimizin haricinde baskılı jaluzi perde ve plise jaluzi perde imalatımız mevcuttur.